Zostań Partnerem
QUICK STAND !

Na czym polega program „Partner Quick Stand”?

Program Quick Stand to doskonała propozycja skierowana dla osób indywidualnych lub podmiotów gospodarczych, które zamierzają rozpocząć swoją działalność w branży eventowo-wystawienniczej lub pragną poszerzyć zakres swojej działalności o nowy produkt. Oferta Quick Stand to przełomowe rozwiązanie w branży wystawienniczej, które umożliwia Klientom przygotowanie własnej oferty na stoisko w kilka minut z każdego miejsca na ziemi. Trzyetapowy intuicyjny proces konfiguracji umożliwia zbudowanie profesjonalnej oferty opartej na oczekiwaniach Klienta, który chce wykonać stoisko a nie chce tracić czasu na żmudne poszukiwania właściwego dostawcy.

Oferta Quick Stand jest gotowa w kilka minut i od razu jest wysyłana na e-mail Klienta w formie przejrzystej oferty z przykładowymi wizualizacjami. Zawiera ona kompletną cenę wykonania i wynajmu stoiska z uwzględnieniem kosztów transportu oraz montażu i demontażu zabudowy w zdefiniowanej przez Klienta lokalizacji.

Każdy, kto uzna produkt Quick Stand za dobre i przyszłościowe rozwiązanie, może zostać naszym Partnerem i zwiększyć swoje przychody ze sprzedaży usługi Quick Stand. Otrzymuje on wsparcie szkoleniowe, możliwość implementacji linku do usługi Quick Stand na swojej stronie internetowej, dostęp do panelu zamówień oraz bazy danych swoich Klientów.

Partner nie ponosi żadnych kosztów związanych z przystąpieniem do naszego programu oraz nie jest zobligowany żadnymi poziomami sprzedaży. Program ma na celu globalizację usług eventowo-wystawienniczych oraz zwiększenie sprzedaży poprzez podmioty współpracujące lub osoby związane z szeroko pojętym rynkiem eventowo-wystawienniczym.

Czy każdy może zostać partnerem Quick Stand?

Partnerem może zostać każdy kto uzna usługę Quick Stand za dobre i przyszłościowe rozwiązanie oraz będzie widział szansę na rozwój usługi na polu swoich doświadczeń biznesowych. Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić nam swój pomysł na rozwój Quick Stand. Każdy kto przystąpi do programu otrzymuje wsparcie szkoleniowe, oraz rozwiązania wspierające sprzedaż.

Jakie warunki musi spełniać Partner?

Przede wszystkim posiadać przekonanie, że kierunek usługi Quick Stand koresponduje z jego przekonaniem o nowym, przełomowym kierunku w wystawiennictwie. Oprócz chęci udziału w programie potencjalny Partner powinien dobrze poruszać się w branży i znać rynek eventowo-wystawienniczy.

Jakie korzyści płyną z bycia Partnerem Quick Stand ?

Udział w programie niesie ze sobą same korzyści. System Quick Stand daje Partnerowi możliwość realizowania sprzedaży dla nowej, przełomowej usługi na rynku wystawienniczym. Uczestnictwo w programie jest bezkosztowe a Partner nie angażuje żadnych swoich środków na żadnym etapie uczestnictwa w programie. Partner uzyskuje dostęp do pakietu Klienckiego za pomocą którego oferuje usługę Quick Stand za sprzedaż której otrzymuje z góry określoną prowizję.

Jak można przystąpić do programu ?

Każdy kto chciałby przystąpić do programu powinien skontaktować się z nami, przedstawić swój pomysł na sprzedaż usługi Quick Stand oraz podpisać umowę o współpracy.